ASO'dan SİNERJİSOFT'a Yerli Üretim Ödülü

Ankara Sanayi Odası (ASO)

Ankara Sanayi Odası (ASO) 55.Yıl Başarı Ödülleri Töreninde SİNERJİSOFT Yerli Üretim Ödülü aldı. Törene katılan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'a, ASO üyelerine, 2018 yılı ödül alan tüm diğer firmalara Ankara'ya ve Türkiye'ye yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.

Öz kaynaklarımızla AR-GE sini yapıp kendi tesislerimizde ürettiğimiz ve yerli malı belgesine sahip olan ürünlerimiz;

Yerli Otonom İHA (Drone) Fırlatılabilir Operasyon Kamerası (FOK) Kapı Açma Aparatı (Aries) Drone Jammer / Drone Silahı Yerli ve Milli Yazılımlar

ARİES - Kapı Açma Aparatı

T.C. İÇ İŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Emniyet Genel Müdürlüğüne hazırladığımız Kapı Açma Apartları yerli ve milli olarak üretilmiş ve başarıyla teslim edilmiştir.

ARİES, Operasyon yapılacak bina ve konutlarda, kapıyı uzaktan kontrollü bir şekilde açıp, herhangi bir tuzak veya saldırı ihtimaline karşı güvenli bir şekilde giriş yapmak için tasarlanmıştır.

Fırlatılabilir Operasyon Kamerası Projesi

Yerli ve Milli

Fırlatılabilir Operasyon Kamerası tüm mevsim şartlarında dış ve iç ortamda;personel ile keşif yapmanın güvenli olmadığı bina, tünel, havalandırma kanalı, arazi gibi ortamlartda uzaktan kumandası ve darbe dayanımlı gövdesinin yardımı ile fırlatılarak görüntü ve ses almak için üretilmiştir.

Dijitalleştirme Projesi

T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü

Milli Kütüphane Başkanlığı arşivinde bulunan dergi, gazete, el yazması, kitap dışı ve benzeri materyalin hasar görmeksizin cihazların bulunduğu ortama getirilmesi, numaralandırılması, taranması, dijital ortama aktarılması projesi başladı.

Drone Jammer

Jandarma Genel Komutanlığı

İnsansız hava araçlarından gelen tehditlere karşı; SinerjiSoft olarak Türkiye’nin ilk %100 yerli Drone Jammer ‘ini Hacettepe Teknokent te mühendislerimiz ile üreterek Jandarma Genel Komutanlığımıza teslim ettik.