BİZ KİMİZ

Sinerjisoft Bilişim Sistemleri Yazılım Bilgisayar Donanımları Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2013 yılından beri faaliyetini sürdürmektedir. Firmamız kurumsal kalite politikası çerçevesinde; Akıllı Web ve Mobil Uygulama Geliştirme, Bilişim Danışmanlığı, Teknik Bakım, Web Yazılımları, Elektronik Güvenlik ve Altyapı Hizmetleri konularında uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır. Çözüm ortaklarımızla alanında uzman kadromuz ve deneyimli ekibimiz ile, güvenilir, kaliteli, profesyonel ürün – destek ve hizmet sunmaktayız.

Misyonumuz

Hem bilişim sektöründeki hem de sunduğu hizmet ve ürünlerin hitap ettiği sektörlerdeki yenilikleri yakından takip ederek sürekli kendini geliştiren yenilikçi bir firma olmayı hedeflemektedir. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda iş akışlarını iyileştirmeyi hedefleyen, kolay kullanılabilen, esnek ve uzun ömürlü çözümleri en uygun zaman ve maliyet değerlerinde tutarak müşterilerinin ileri teknolojiyi kullanan, yenilikçi ve verimli firmalar olmalarına katkı sağlayacak hizmetler sunmaya çalışmaktadır. Sunduğu yenilikçi çözümler doğrultusunda, öncelikli olarak yurtiçinde daha sonra ise yurtdışında tanınan bir Türk firma olabilmeyi hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Kendisini sürekli yenileyen, gelişen teknolojilerden en üst seviyede yararlanabilen güvenilir bir marka yapmak ve bunları sağlarken hem müşteri hem çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir yazılım şirketi adı altında bir aile yapmaktır. Sunduğu hizmetler doğrultusunda hem ulusal hem uluslararası platformda yerli ve yabancı çözüm ortaklarının güvenerek tercih edecekleri sektörde öncü bir firma olmaktır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Biz Başarınızdaki Ortağınız

  • Projenize özel konusunda uzman personel sağlamaktayız.
  • Deneyimli personelimizle mükemmel sonuçlar elde etmekteyiz.
  • Geniş bakış açısıyla olağanüstü fikirler sunmaktayız.
  • Açık iletişim ile en iyi sonuçları üretmekteyiz.
  • Kapsamlı pazar araştırması ile değerli öngörüler üretmekteyiz.
  • Sonuç odaklıyız.

Kalite Belgelerimiz

Sizlerin uzmanı olarak sektörümüzün zirvesindeyiz.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Sizde, alanında uzman mühendislerle beraber başarılı projelere imza atarak, iyi bir kariyer hedefliyorsanız CV'nizi bize gönderin.

30

Tamamlanan
Proje

1000

Mutlu
Müşteri

1

Ödül

40

Uzman
Çalışan

Bizden haber almak için üye olun

Bültenimize abone olun, yeni güncellemeler vb. hakkında bildirim alın ..